Organizator:

Lokalizacja

Podziel się

Kongres Polska Wieś XXI odbędzie się w Centrum Praskim Koneser w Warszawie przy placu Konesera.

Koneser powstał na terenie dawnej fabryki wódek, w sercu warszawskiej Pragi. Miejsce od lat kojarzone z życiem kulturalnym, wróciło na mapę Warszawy z biurami, sklepami, hotelem, Muzeum Polskiej Wódki i pełnym życia miejskim placem. Koneser stał się też nowym warszawskim centrum smaku z bogatym wyborem restauracji, kawiarni i barów, starannie wyselekcjonowanych pod kątem różnych gustów kulinarnych i zasobności portfeli klientów. Piękna architektura i przyjazna przestrzeń wspólna sprawiają, że pracownicy, mieszkańcy, goście i turyści odwiedzający Konesera mogą poczuć magiczny klimat starej Pragi w nowoczesnym, przyjaznym wydaniu.

Butelkownia to centrum eventowe zaprojektowane w oryginalnym, industrialnym stylu. Jego wyjątkowy design, nowoczesne zaplecze techniczne i elastyczna powierzchnia stanowią idealną bazę dla najwyższej jakości eventów biznesowych i wieczornych imprez.

Filtracja to przestrzeń w odrestaurowanym budynku Konesera, którego aranżacja oraz nazwa nawiązują do starej wytwórni polskiej wódki. Sala w cegle z żeliwnymi elementami i dużymi oknami to bardzo klimatyczne wnętrze, które doskonale wpisze się w eventowy klimat.